Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,185cm és 90...

Nagy Robiii kérdése:

17 éves vagyok,185cm és 90 kiló, leszeretnék fogyni egy kicsit, kb olyan 10 kilót, azt sem tudom nekem mennyi az ideális súly, Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

3 napja elkezdtem minden nap 30 perces kick-box edzsést csinálni .. ezzel a videóval, az első 30 perc a kick-box rész:

https://www.youtube.com/watch?v=Rc9ZJ3jk68c


Na szóval, ezt a mozgást csinálom 3 napja mindennap, és naponta 1200 kcal-t eszek naponta .. de mindent eszek, kivéve kenyeret, eddig megtudtam állni, eddig volt olyan, hogy naponta megettem 5-6 szeletet is, és jobban érzem magam,hogy nem vagyok állandóan tele .. viszont éhes is vagyok sokszor, és kívánom az édességeket ..

sokszor elkezdtem már ezt a fogyás dolgot, de eddig mindig feladtam 1-2 nappal az elkezdés után ..

most tartok a 3.ik napnál, nem tudom, szerintetek 1200 kcal bevitellel, és naponta 30 perc kick-box mozgással le lehet fogyni? december 1.-ig kb mennyit lehet szerintetek ilyen módszerrel? És még annyit, hogy én nem tudok nagyon változatosan étkezni, mert mindig az van amit anya főz .. És köszönöm előre is a segítséget.



2015. okt. 19. 14:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!