Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma vérvételen voltam és 2-5...

Ma vérvételen voltam és 2-5 csővel vettek (nem emlékszem mert elajultam), két nap múlva pénteken lesz egy buli és akkor berúghatok vagy még nem ajánlott?

Figyelt kérdés
A másik kérdés hogy ma délután gitár órám van és oda mehetek-e, mert ugye nem kell annyira hasznalni a kezemet de biztonsag kedveert rakerdezek

2015. nov. 11. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a mennyiség semmiség, nyugodtan mehetsz gitározni, ha nem kellemetlen a helye. A bulin is ihatsz, úgyis érezni fogod, hogy mennyire bírod. Esetleg kicsit hamarabb megüt, de te érzed.
2015. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az semmiség, a szervezet észre sem veszi.

Ha mégis úgy érzed, akkor csak bemagyarázod magadnak.

Csinálj mindent nyugodtan.

2015. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit igyál, hogy ne ájulj be megint:)
2015. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
Akkor ihatsz ha legközelebb egy nyomorult vérvételtől nem ájulsz el. Az alkohol akkor tudja hogy nem egy szúnyog tartósítására öntötted magadba.
2015. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hallod bocs hogy vannak olyan emberek akik nem birjak a vert:D ne haragudj hogy letezunk. Mert te nem ajulsz el, akkor te kemeny vagy es csak te ihatsz alkoholt? Nyomorult...
2015. nov. 27. 13:30
 6/7 homo ludensz ***** válasza:
Te nem bírod a vért? Oké. Ezt megértem de miért vagy nyomorult? Problémád volt születéskor? Nyomot hagyott a fogó? Egyél sok hüvelyest.
2015. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Latom a szovegertesed se tiszta de nagyon okosnak is hiszed magad. De tudod mit, meghagylak ebben a tudatban.
2015. nov. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!