Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen nem éppen könnyen...

Milyen nem éppen könnyen megszakítható tevékenységeket (pl. létrán állva pakolás, telefonálás, fürdés) kellett gyorsan otthagynotok, mert hirtelen rátok jött a szapora fosás? Hogyan jutottatok, (vagy nem jutottatok) gyorsan el a wc-re?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

:DDDDDDDDDDDDD Hát ez nem semmi kérdés.

Én nem emlékszem ilyenre, bocs.

2010. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt ilyen, onnan jött az ötlet a kérdésre, hogy egyszer 1 ismerősömmel telefonáltam, és egyre gyorsabban beszélt, majd egyszercsak megszólalt, hogy "Bocsi, most megyek mert rámjött a szapora!" és azonnal lerakta a telót. :D
2010. márc. 19. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán kellemetlen az, amikor a létrán állva telefonálás közben pakolunk, majd ránk jön az inger, hanyatt-homlok mennénk, de leesünk a létráról bele a vizes hordóba és meg van a fürdés.
2010. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Én már jártam így. A terhességem alatt volt egy kis tejallergiám, de se erről nem tudtam, se a terhességemről és melóból hazafele megkívántam a kakaót, vettem egyet a boltban. Hát nem telt bele fél óra, amikor elkezdett görcsölni a hasam és rámjött a szapora. az volt a szerencsém, hogy egy piacnál jártam és volt fizetős wcc, így is csak éppenhogy beértem. Nem egy kellemes érzés hidd el. Azóta nem merek tejterméket cscak a házban és olyankor fogyasztani, amikor tudom, hogy órákig mosdó közelében leszek.:)
2010. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Előző voltam azt elfelejtettem mondani, hogy 30 fok volt, én meg kiskösztümben, körömcipőben tipegtem hazafel, na ez sem könnyű feladat, ha meg még sietni is kaell, akkor egy komoly kihívás:)
2010. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!