Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok francia heti egyszer...

Sok francia heti egyszer fürdik, mert szerintük a napi fürdés nem egészséges. Igazuk van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
nem a napi fürdéssel van a baj, hanem a sok kemikáliával, amit magunkra kenünk. természetes alapú szappant keress... amúgy a franciák nagy százaléka borzalmasan igénytelen és büdös.. sanszosan pont emiatt...
2011. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

ez undorító

én napi min 2x fürdök,de még így se jó. (tisztaság mánia+rend mánia)

de szüleim ezt is ellenzik szerintük 1x bőven elég

17/L

2011. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, ez köztudott! De ha annyira bűzlesz, akár óránként is tisztálkodhatsz! XD
2011. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

nem a bűz miatt,nem szeretem ha egy picit is koszos vagyok (pl azt se tartom jónak,h vki kiizzad és csak spréz,én akkor mind lezuhanyzom)

17/L

2011. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
A németeknél is ugyanez helyzet. Heti egyszeri fürdés.
2011. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért az a sok az kb 10 %. Szerintem annyit itthon is találsz (legalábbis a buszon nyáron úgy érzem)
2011. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a múltkor az volt, hogy az olaszok ön-tisztulnak, most meg már a franciák is büdösek. Még jó, hogy itt vagyunk mink magyarok, jó példának. Látjátok, ezt teszi a világlátottság. Azért kíváncsi lennék, hogy pl, az afgánok hányszor fürdenek évente?
2011. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

utsó LOL


am buszon van 1-2 ember akit tényleg zuhany alá tudnék rúgdosni

2011. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szabolcs007 válasza:
Azért nem egészséges a túlzásba vitt fürdés,mert a bőr nem tud lélegezni.Szerintem más nép törődik azzal is,hogy az ivóvízkészlet eléggé fogy..
2011. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jókat derülök ezeken,

Éltem Franciaországban,a németeknél,Angliában,Olaszországban és mindenhol naponta kétszer zuhanyoznak. De azt mondják,hogy a keletiek elég koszosak és nem fürdenek csak hetente egyszer.és a fogaik is rosszak.

2011. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!