Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől lehet rákom?

Ettől lehet rákom?

Figyelt kérdés

Épp most olvastam a neten, hogy meghalt a magyar válogatott kapusa, mert eltalálta a karját egy lövés és rákos lett.


Nekem kb. 1-2 hónapja izomból megharapta egy lány a jobb karomat. Azóta is van ott egy halvány pirosos folt, és ez aggaszt, hogy még mindig ott van. Fájdalmam az nincs. Menjek el vele orvoshoz? Most beparáztam, hogy egy karon rúgás is okozhat daganatot.



2015. nov. 12. 13:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Félek elmenni vele dokihoz, nem akarom, hogy totál hülyének nézzen.
2015. nov. 12. 13:06
 2/10 A kérdező kommentje:

"Az egész egy februári edzésen kezdődött: Fülöp Márton, az Aszterasz Tripolisz kapusának a karját eltalálta egy lövés, amely után éles fájdalmat érzett, és pár napot ki is hagyott."


Nem vagyok benne biztos, hogy most a rúgás okozta a daganatot, vagy a daganat már megvolt ott, és csak akkor vették észre, mikor a rúgás érte és fájni kezdett a karja.

2015. nov. 12. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Röhögni ér?
2015. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem egy erős fizikai behatás lehet elősegíti a "rák" terjedését.

De a rák valódi okát Dr.Tullio Simoncini már felfedezte.

Én csak azt ajánlom, hogy csinálj magadnak "szívbarát kovászos uborkát" só nélkül :D

2015. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Fogjátok már fel hogy a rák egy genetikai betegség. Ha ettől rákos lenne valaki szerintem már nem lenne élet a Földön.
2015. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
még jó hogy "genetikai betegség", a genetika szót azoknak találták ki akik nem tudják a betegségek valódi okát, csak rá kell fogni a genetikára, mert rá lehet fogni mindent
2015. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha izomból tökön rúgnak, az is elrákosodhat. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy van-e okom aggódni a folt miatt, vagy ennek igen csekély a valószínűsége :D
2015. nov. 12. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Pedig igen, genetikai betegség. Nézz utána pl. A szájráknak. Hallottam már olyanról aki egész életében egészségesen élt, mégis rákos lett, mert olyan géneket örökölt. Ha nincs rá hajlamod meg csinálhatsz bármit, nagyon nehezen leszel az. Törődj bele, de még a betegség végkimenetele is függ attól, hogy a felmenőid, akiktől a géneket örökölted túlélték e vagy nem (hat e rád pl. A kemo)

Látszik, hogy semmit nem tudsz róla, tájékozódj kicsit.


Kérdező, nem lesz bajod, ha csak nincs már eleve a jobb karodban egy daganat, amiről eddig nem tudtál. :)

2015. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam :D Hála az égnek az én felmenőim között ha el is fordult rák, az csak ilyen 80 éves korban. Fiatalon nem halt meg tőle senki.
2015. nov. 12. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Na látod, nem kell aggódni, semmi bajod nem lesz. A piros folt meg elfog múlni, nekem is volt már ilyen, volt hogy egy kis ütés nyoma latszott vagy pár hónapig tizen pár éve, és még élek :)
2015. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!