Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenül belekaptam az...

Véletlenül belekaptam az anyajegyembe úgy pár miliméteres lehetet egy kicsit vérzet. Ettől lehet rákom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem árt megmutatni bőrgyógyásznak. A tesómnak is egyszer megsérült egy anyajegye és azonnal javasolták neki az eltávolíttatását.
2011. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mutasd meg bőrgyógyásznak.

Velem ilyen többször is előfordult, de egyiknek sem lett még baja. Én mondjuk nem mentem vele orvoshoz. De nem biztos, h én vagyok a jó példa. -.-'

2011. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké megnézetem. Azt halottam hogy az anyajegy méretétől is függ hogy kaphatunk-e rákor. Ez igaz?
2011. aug. 16. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz előre. Nem hiszem, hogy csak a méretétől függ, szerintem sok mindentől függ. Sokféle anyajegy van; dudoros, lapos, szabályos, szabálytalan, hajlam kérdése is, és hogy hogyan sérült meg.
2011. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez lenne a kérdésem! Én is éppen ma karmoltam bele véletlenül, milyen érdekes :D sztem nem lehet amúgy... begyógyul. Én leragasztottam, mert vérzett, és fürdéskor lejött, és ekkor újra vérzett, és most újra leragasztottam. Anyukám azt mondta, addig legyen leragasztva, amíg be nem gyógyul.
2011. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is vérzet (szerencsére csak kicsit) én is le akartam ragasztani.De anyukám azt monta hogy ne ragasszam le hagy gyúgyuljon.
2011. aug. 17. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne neked most milyen? Nekem gyógyul, és eléggé viszket.
2011. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az enyém is gyogyul és egész jól néz ki.
2011. aug. 18. 14:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Viszketni meg azért viszket mert gyogyul. :D
2011. aug. 18. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:
hát jaja tudom. de azért majd elmegyek a bőrgyógyászhoz, ha anyukám itthon lesz. :)
2011. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!