Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tipp, hogy ne aludjak...

Valami tipp, hogy ne aludjak el mar a harmadik órámon?

Figyelt kérdés

10.-es gimnazista, kollégiumban lakó lány vagyok. A gimi elég húzós, a koli meg mint egy börtön. És az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nem csak nagyon nehezen kelek fel, és még ha éppen nem is 7:30-kor kezdődött az órám, hanem egy órával később, akkor is nagyon nehezmre esik ébren maradni. Nem tudnátok valamit mondani, ami elérhető és hatékony az álmosság ellen?

Ne azt írjátok, hogy aludjak többet, mert 7 órákat alszom és annyi eddig is elég volt!



2015. nov. 13. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lesz veled lányom, ha majd hajnali 3kor meg 4kor kell kelned.
2015. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha régebben elég volt annyi alvás, akkor most valószínűleg nem alszol olyan mélyen. Este igyál egy bögre kamilla, vagy citromfű teát, reggel pedig valami ginseng tartalmút, az élénkít. A kávé, energiaital csak serkent.
2015. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy valami amfetamin származékot.
2015. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Hogy alszol mostanában? Könnyen elalszol, vagy nehezen és gyakran felébredsz? Ha az utóbbi, ajánlom a Fabulous alkalmazást, azon belül is az alvásos részt, ami segít hogy jobbat aludj. :) Olyan rész is van benne ami tanácsokat ad, hogy energizált legyél, szóval csak ajánlani tudom! Azon kívül nagyon fontos az egészséges életmód is! Sok sikert! :)
2015. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!