Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek most? Kinyílt a...

Mit tegyek most? Kinyílt a harmadik szemem. Becsukásra kéne tipp.

Figyelt kérdés

Mihhez kezdjek vele, nagyon durva, megismertem istent, látom a jövőt látomásokban, az aurát meg ilyeneket de lényegében a szellem és anyagi világ közötti kapcsolatot látom.

Időnkénk nagyon fárasztó és jó lenne becsukni is, de ha megpróbálom becsukni annál jobban kinyílik.


2011. aug. 28. 00:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Segítek ha megmondod a jövőmet. Ugye megérted hogy az ilyet elég nehéz elhinni.
2011. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Démiennek szolics ***** válasza:
Hogyha kinyílt, akkor nyilván olyan értelmi szinten kell hogy legyél, amivel képes vagy vállalni ezt a terhet is. Nem hinném, hogy magától csak úgy kinyílik, amikor nem is vagy rá felkészülve. :)
2011. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Olyan szinten is vagyok, sokáig meditáltam filóztam elötte de nem tudtam hogy ilyen lesz, de nem olyan félelmetes amúgy mint itt hiszitek.
2011. aug. 28. 00:56
 4/32 Démiennek szolics ***** válasza:
Én nem hiszem hogy félelmetes, még örülnék is neki, ha sikerülne kinyitnom. :) Csak te írtál róla úgy, mintha megőrítene téged. :D
2011. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Démiennek szolics ***** válasza:
Nagyon szívesen segítenék becsukni, de az a helyzet, hogy még azt se tudom, hogy nyissam ki, még nem is próbáltam, jobban utána kéne néznem. Gondolhatod, ha még kinyitni se tudom, akkor becsukni annyira se :D Viszont ha van valami, amiben segíthetek, csak szólj, amit tudok, megteszek. :)
2011. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem is kinyílt a harmadik szemem. Látom, hogy te csak egy 13 éves kis fästlutschler vagy. :D
2011. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, miféle bölcs tudást szereztél, ha mégis ide, GYKra kell jönnöd kérdés esetén :) Kínai, utángyártott, óccó szem?
2011. aug. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

gondoltam megkérdem tudtok valami könyvet, gyakorlatot, bármit amivel segithettek becsukni mert pl ettől alig tudok aludni, pörög az agyam tőle:D

mondok más hátrányt is:

látod minden tetted vagy más ember tettének következményét előre a jövőben, meg mondjuk minden kaja hatását, energiáját hatni a szervezetedre, emiatt nem ehetsz se csokit, se jégkrémet, vagy csipszet, semmilyen üditőitalt és nem ihatsz alkoholt, nem cigizhetsz mert ezek mind nagyon egészségtelenek és ezt tudod mert látod az energiáját

ha megnézel egy fényképet, és akkor is amikor aludni próbálsz, képek villannak fel, a fényképen pl azt látod mit csináltak azok az emberek a fénykép készülte elött és után, ilyen képek villannak fel amikor találkozol egy ismerőssel is, megtudsz a múltjából olyan dolgokat amihez semmi közöd és sok ilyesmi

szted ez nem fárasztó? nagyon happy nagyon hasznos de ennyire nem kell kinyílva lennie

2011. aug. 28. 01:39
 9/32 anonim ***** válasza:

tudnál esetleg egy konkrétumot említeni?

(mondjuk egy olyan eseményt leírni, ami a közeljövőben fog bekövetkezni, egy átlagember számára nem előre kiszámítható, és mások által leellenőrizhető a végeredmény)

2011. aug. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%

Az igen ide mindig jó feljönni röhögni

Gondolkozz már el ezen kicsit jobban, neked nem volt semmi ami kinyiljon, nem látsz te semmit, nem tudsz te semmit, keveset tudsz és azt hiszed mindent tudsz, ha többet tudnál tudnád hogy szinte semmit nem tudsz

Nem nyílt ki, nem lehet becsukni!

2011. aug. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!