Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki adna tanácsot adni...

Valaki adna tanácsot adni bokatörés esetében? A többi lent

Figyelt kérdés
Lassan két hete műtöttek bokatörés miatt. egy platinát és 8 csavart kaptam a lábamba. egy csavart kivettek a múlthéten kedden helyi érzéstelenítéssel és a doki azt mondta innentől kezdve kezdhetek normálisan járni. Persze az nap em tudtam rá állni mert nagyon fájt. szerdán már rá tudtam és mentem vele, de csak itthon, utána másnap nem tudtam rá állni vele. vasárnap megint mentem vele egészen szépen. ezen a héten meg alig megyeget. bedagad na meg fáj is. Ma a háziorvos azt mondta ha péntekig nem állok rá és nem lesz jobb akkor kórház. Volt valaki hasonló cipőben? gipszem sem volt de egyszerűen nehéz menni vele. ha volt valaki hasonló helyzetben légyszíves írja le a tapasztalatait. előre is nagyon köszönöm!!!

2015. nov. 17. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben. Volt olyan válltörésem ahol 360 napig nem használhattam a karom! És volt olyan lábtörésem ahol 120 napig nem álltam rá!

Minden rendbe jött. A lényeg hogy az orvos nem mondja mert elfelejti kérj bokafixet ortopéd eszközt ami megtartja a sérült részt. Ha gipszben vagy az a legjobb, elvileg nem mozdulhat el a törés.

Én javaslom a tornát.

Ha tornáztatod a szervezet automatice úgy érzékeli hogy a terület használatban van ezért küld energiát ha fáj az jó mert a test endorfin és más öszetételő fájdalomcsillapítót és idegbénítót küld az érintett területre. A torna során megindul a vérkeringés és az idegi keringés az inek letapadását gátolja. Ezek hiánya súlyos visszafordíthatatlan bénuláshoz vezet.

3 nap elegendő egy enyhe problémához és 40 nap kell a maradandó mozgásszervi traumához amennyiben nem mozogsz. Vedd komolyan mozogj minnél többet. 5-10óra alatt 40%-ot gyógyúlhatsz! Utána 1%-okat 10óránként. Egy béna is újból járhat 10 év után ha akar 10 mp alatt tökéletesen! Agyban dől el. Az ember képes megszegni a fizika és természet törvényeit!

2015. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!