Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbetegség gyógyítható?

Cukorbetegség gyógyítható?

Figyelt kérdés

25 nap alatt... ismeritek a programot?

Tanácsok és vélemények...?



#diabétesz #időskori cukorbetegség
2015. nov. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kizárt
2015. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
Nem lehet! 2-es típusú cukorbeteg vagyok.
2015. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%
Szerintem gyògyíthatò. Csak az orvosok nem találtak még rá gyògyszert. Minden a fejben dől el, szerintem akár 25 nap alatt is lehetséges lehet csak nagyon nehezen.
2015. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es típusú a gyorsan lebomló szénhidrátok kizárásával korai stádiumban (inzulininjekciózás megkezdése előtt) igen. 2-esről nem tudok, de biztos van arra is módszer.
2015. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Én vagyok a 2-es típusú cukorbeteg. Diétázni kell, gyógyszereket szedni, sokat mozogni. És persze rendszeresen ellenőrizni a vércukromat.
2015. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelen ismereteink szerint a 2-es típusú cukorbetegség a legelején még gyógyítható fogyással és mozgással, diétával. Később azonban már nincs esély, csak kezelni tudják.
2015. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Későn derült ki. És ez a cukor olyan szemét, hogy mikor kiderül, akkor már csak a további romlás ellen lehet küzdeni. Én még nem hallottam olyat, hogy valaki meggyógyult volna a cukorbetegségből!
2015. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!