Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csúfolnak...

Mit tegyek, ha csúfolnak amiatt, ha a suliban végzem a dolgom?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Mivel bejárós vagyok ezért reggelenként általában a suliban végzem el nagydolgom is és néhányan emiatt már gúnyolnak. (ma is) Nem tudom máshol elvégezni, otthon kora reggel még nem megy. :( tegnap délutánig tartogattam, nagyon kellemetlen volt.
2015. nov. 19. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés, akkor csak annyit válaszolnék nekik, hogy elég érdekes lehetek ha még a sz*rom is jobban érdekel titeket, mint a saját dolgotok.
2015. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sz.rni rá :D

Elnézést, ezt nem hagyhattam ki. Őszintén szólva én inkább irigyeltem azokat, akiknek ez lakáson kívül is megy, én erre képtelen vagyok amúgy is, szóval inkább tartogatom amíg haza nem érek. De az az igazság, hogy mikor új munkahelyem lett, jelentkezett a probléma nálam is (de mondom, nálam nem azért mert kinevettek volna, hanem mert amúgy sem menne) egyszerűen vártam, míg hazaértem, egy pár nap alatt pedig átállt a kis testem magától, és mikor hazaértem, csak utána jött az ihlet, kifejezetten pontosan. Bár ez meg azért volt ciki, mert ha mondjuk túlóráznom kellett, akkor már igyekeznen kellett hazafelé :D És nem, senkinek semmi baja nem lesz tőle, ha néha (nem rendszeresen) visszatartja, ha annyira gáz lenne, egyszerűen nem lenne rá képes a tested.

2015. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ők a hülyék, nem te. Nehogy már amiatt tartogasd, mert mások megszólnak. Nincsen amúgy a suliban másik wc, ahol kevésbé feltűnően el tudod végezni a dolgot?

2015. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy ez természetes, MÉGIS kiröhögik miatta, és mégis kellemetlenül érzi magát miatta, mert egy 13 éves lány, akit cs.szegetnek az osztálytársai, és nem tervezi, hogy ez a suli végéig így maradjon
2015. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen egyszerű. Szóval vagy megoldja máshogy, vagy továbbra is rosszul érzi magát miatta. Néha a nagyon bölcs hozzászólók elfelejtik, hogy milyenek a gyerekek/ tinik egymással, és hogy nem lehet "felnőtt" módszereket alkalmazni. (Bocsánat, 2.voltam)
2015. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szemétség az biztos!

4 megoldás van:

- szembeszállsz

- elfutsz

- védelmet keresel

- belebetegszel.

Melyiket választod?

Buszmegálló wc? Tudom, hogy pocsék, de a suli se lehet sokkal jobb. Kelj fel hamarabb és igyál narancslevet, vagy langyos vizet, vagy szilvalekvárt, reggeli tornázz, így hamarabb beindulhat a bélműködés. Együtt érzek veled, olyan görények tudnak lenni a tinik, pfff

2015. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még két év és elfelejted az osztálytársaid.

Tehhát, mikor csinálod a dolgod gondold, mint ha rájuk csnálnád.

2015. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!