Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire nagy baj hogyha 17...

Mennyire nagy baj hogyha 17 évesen néha becsípődik a derekam?

Figyelt kérdés
Néha előfordul hogy napokra beáll a derekam. Pontos okát nem tudom sose megmondani mert nem nagyon szoktam magam megerőltetni. Egyébként elég gyakran mozgok valamit, tehát nem vagyok egy penye alkatú és aránylag hajlékony is vagyok, lazán elérem állva a lábujjaimat, viszont amikor beáll a derekam akkor kb a térdemig tudok lehajolni. Valakinek valami ötlete van hogy mitől alakulhat ez ki, és esetleg mivel lehetne kezelni (krémek stb.)? Illetve ha már ennyi idősen jelen van ez a probléma, akkor valószínűleg idősebb koromban gyakrabban lesznek derék/hát problémáim? Nem szeretném 50 évesen halál mereven élni az életem. Előre is köszönöm a válaszokat! 17/F

2015. nov. 22. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menni
2015. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt vizsgáltasd ki az ortopédián. A lelet alapján aztán meglátod.
2015. nov. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!