Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma nevetés közben sajnos...

Ma nevetés közben sajnos eltűnt a számból a rágó. Ez kb egy órája lehetett. És nem tudom hogy félrenyeltem, vagy csak lenyeltem. Azért félek mert ugye ez nevetés közben történt, aközben meg könnyen félre lehet nyelni a rágót. Melyik lehetett?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy melyik lehetett? Mert most jön az éjszaka és félek hogy reggelre lesz valami nagy gond, kérem válaszoljanak!

2015. nov. 27. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tündérbogaram: Ha félre nyelted volna, és még most is ott lenne valahol a garat környékén, nem tudtál volna megfogalmazni ilyen kérdést. Az már akkor észrevétlenül lecsúszott a pocakodba és egészen nyugodtan alhatsz.
2015. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, csak még sose volt velem ilyen, és nem tudom hogy ha rágót nyelek félre az milyen, mert már kisebb ételeket nyeltem félre , de rágót még soha. De reméljük úgy van ahogy mondja! :o
2015. nov. 27. 18:47
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

... -_-

ha félrenyelted volna, azt azonnal észreveszed..., hiszen elkezdesz fuldokolni...

2015. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit félrenyelsz, az folyamatos köhögési ingert okoz. Tünetmentes félrenyelés nem létezik. :)
2015. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy köhögök ha félrenylek. Sokszor nyeltem félre már rizst, és eléggé kellemtelne érzés, de mivel már leírtam most rágógumiról volt szó,és nem is olyan nagyról. ezért más a helyzet. De köszi a válaszokat, megnyugodtam valamennyire! ;)
2015. nov. 27. 19:04
 6/15 anonim ***** válasza:
gondolom nem lehetett kisebb, mint a rizs..., nincs különbség abban, mit nyelsz félre, bármi is legyen az, fuldokolni fogsz
2015. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Nemrég egy icipici lisztet lélegeztem be, attól is nagyon köhögtem. Teljesen nyugodt lehetsz, a legközelebbi tüdőszűrésen egészen biztosan nem fog a rágó ott mosolyogni a tüdődön. Vagy tulajdonképpen mitől félsz?
2015. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát még mindig érzek ott valamilyen nyomás félét, mitnha még ott lenne.. de remélem hogy csak mintha.
2015. nov. 27. 19:09
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Megnyomta kicsit a nyelőcsöved. Egészen biztosan nem a légcsőben van.
2015. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm szépen! :) Csak hát azért eléggé megijedtem, mikor nem tudtam hova tűnt, és azután egyből elkezdte nyomni a torkom. Mert hát eddig még ilyen se volt mikor tudatosan lenyeltem.
2015. nov. 27. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!