Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én és a testvérem vagyunk...

Én és a testvérem vagyunk nagyon elhizottak a családban 13/f nagyon nagyon fontos (többi lent) 4 testvér van?

Figyelt kérdés
Nagyon hasonlítok a nagyobbik testvéremre aki fiu 29 éves és 120 kg nagyon sokat mosndják a szüleim hogy nagyon nagyon hasonlîtok rá de azt is hogy alkatban is most vagyok 61-62kg és most kezdtem nagyon rohamosan hízni nem tudom hogy genetika-e mert ha leülünk ebédelni amikor ő is itthon van én 2tányél levest esze ő 3-4 mikor hogy nagyon sok hús eszünk de az apukám pedig tök végony csak mi vagyunk nagyon elhízottak a családban. De nagyon jóban bagyok vele nagyon sokat kamionozunk ami lehet hogy azért hízunk mert sokat megyünk kamionnal és mindig csak ülünk és eszünk a kedvenc éttermünk a Mc.Donalds ahol én 6 db sajtburgert eszek és ő 9 et ezt kb naponta kettőször. Magyarul nagyon sok kalóriát fogyasztunk naponta és már sokan mondják nekem a családbol mint a mamám az anyukám hogy már olyan vagyok mint a testvérem. És már szinte nagy a mellünk . SEGEÎTSETEK PLS (149cm vagyok)

2015. okt. 6. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mifele segitsegre vagysz? Helyetted se nem ehetunk kevesebbet, es nem is sportolhatunk tobbet!
2015. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diéta és mozgás. Ez a tartós és biztos fogyás kulcsa. Ha anyagilag megengedhetik a szüleid, akkor célszerű lenne felkeresni egy személyi edzőt, aki pontos edzési tervet készít neked személyre szabottan.
2015. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyit enni. En is ha ennyit ennek olyan alkat lennek mint ti. Eleg egy tanyer leves es utana a fofogas, sajtburgerbol meg csak az ize miatt kell enni, max 2t 3t...
2015. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, én édesapámra hasonlítok, ő ilyen robosztus testalkatú. Én lefogytam viszont, annyit csináltam, hogy nem ettem olyan sokat. Mondjuk így sem vagyok vékony, alapból széles csontozatom van. Ha több zsír meg izom lenne most rajtam, akkor megszégyenítően nagy darab lennék.
2015. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!