Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy engem...

Miert van az, hogy engem jobban csipnek a szunyogok mint masokat?

Figyelt kérdés

Volt mar tobb olyan alkalom hogy egy helyen tobben is voltunk megis csak engem csiptek, pedig masok is voltak ujjatlanban. Mi lehet ennek az oka?

Nem lehet veletlen mert tobbszor is elofordult.


2008. szept. 14. 03:25
 1/5 anonim válasza:
100%
szeretik a v'ered XD
2008. szept. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szúnyogok alapvetően a kilélegzett szén-dioxidra, a hőre, és az izzadságra (ill. ennek szagára) mennek.

Az a tapasztalatom, hogy az első kettő miatt jobban megtalálják a nagy darab embereket, a második kettő miatt meg a piásokat. De egyedi kombinációk is lehetnek, meg pl. egyes illatszerek, aromás ételek-italok fokozzák a szúnyogok számára feltűnő szagot.

Én a másik véglet vagyok, csak akkor jönnek rám, ha a többieken már nem férnek el.

2008. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyogok illatra mennek. Ha több ember van együtt, akkor mindig vannak 'kedvencek'.
2008. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat szagos nem vagyok,parfumot azt hasznalok es tobbet a kelletenel, de ilyen izzadsagszag nalam nem szokott lenni.
2008. szept. 14. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre magamon, hogy ha megiszom fél doboz sört, már nem csípnek. Talán nem bírják az alkoholt.
2008. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!