Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom attól, hogy egész...

Lehet bajom attól, hogy egész éjszaka nem aludtam?

Figyelt kérdés
Mostanában felcseréltem a nappalt az éjszakával, nappal aludtam éjszaka voltam fent. Ezen szeretnék változtatni, ezért ma éjjel nem feküdtem le, hogy este korán le tudjak feküdni. Igazából "csak" szörnyen álmos vagyok, szédülök kicsit, meg hát elég rossz a közérzetem, de 9ig szeretném kihúzni, mert ha hamarabb elalszok tuti, hogy éjjelre megint felkelek. Lesz ettől valami bajom? Esetleg ájulás vagy ilyesmi?
2015. dec. 6. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a nap fentmaradó részében nem végzel fizikailag megterhelő munkát vagy mozgásformát akkor nem lesz bajod.
2015. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tervezem
2015. dec. 6. 17:02
 3/3 A kérdező kommentje:
:D ágyban vagyok, még majd zuhanyozni megyek el, de csak annyi, hogy nem akarok elaludni 9 előtt:) bár most kicsit talán átestem a holtponton
2015. dec. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!