Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész éjszakát végig szenvedte...

Egész éjszakát végig szenvedtem. Mi bajom lehet? 14/L

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Már régebben tettem fel egy kérdést az alvás zavaraim miatt. Többen mondták, hogy nagy valószínűséggel alvásparalízisem lehet. De tegnap éjszaka valami más történt. Mintha álmodtam volna, de fizikailag mindent éreztem. Szóval alvás közben rettenetesen elkezdtem szédülni, aztán már álmomban feküdtem, mert annyira szédültem meg minden 2-ben láttam. Kb 2 óránként felébredtem majd folytatódott. Reggel alig tudtam megmozdítani a kezem, mert annyira fáj a vállam egy pontba.(most is érzem, mintha oltást kaptam volna) Nem tudom, hogy lehet-e valami köze az "álmom"hoz de már 10x végig gondoltam az elmúlt hetet és az egyikben sem erőltethettem meg magam. Illetve ma egyik órám közben megint megszédültem.

2014. ápr. 8. 14:46
 1/1 anonim válasza:

Azt tanácsolom menj el orvoshoz!

Üdv,Martin.

2014. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!