Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek van már tapasztalata...

Valakinek van már tapasztalata a "Füldoki" vibrátorral?

Figyelt kérdés

Ma fedeztem fel a weben ezt az elektromos kütyüt ami azt ígéri, hogy vibráció hatására a fülkürt szája megnyílik és ezáltal a középfülben rekedt savós váladék eltud távozni a fülkürtön keresztül a garatba.


Csak kíváncsi volnék arra, hogy használta ezt már valaki és ha igen, mi véleménye róla?


Végül is a működési elve logikusan hangzik, szerintem arra jó lehet, hogy gyorsan kiürítsük a középfület a savós váladéktól, de persze gyógyulást nem igen hozhat mert annak oka van, hogy savós váladék gyűlt fel a középfülben, valami oknál fogva a fülkürt vagy annak a bemeneti nyílása begyulladt, nem is beszélve arról, hogy lehet, hogy csak a begyulladt orrmandula okozza a fülkürt szájának az elzáródását.



2015. dec. 6. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, a linket a Füldokihoz elfelejtettem mellékelni kérdésemben:

[link]

2015. dec. 6. 17:01
 2/5 anonim válasza:
Szia.végülis megtudtál valamit erről a füldokiról?Esetlwg Te kiprobáltam már azóta?
2016. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudtam meg semmit sem és magam sem próbáltam még ki.
2016. febr. 15. 17:31
 4/5 anonim válasza:
Szia, a lányom ma panaszkodott, hogy fáj a füle. Egyszer csak a tesóm megjelent egy ilyen kütyüvel. Oda tartotta, és azt mondta a lányom utána, hogy nem fáj. Az öcsém állítása szerint ők rendszeresen használják a gyerekeinél. Azt ígérte, hogy ma még egyszer jön. Ha éjszakánk nyugodtabb lesz, mint a mostani, akkor biztos hatott valamit.
2017. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az utolsó vagyok újra, akkor elmúlt a fülfájás. Most én keltem iszonyatosan bedugult füllel. Kipróbáltam, és enyhült. Ma még biztos fogom többször is használni.
2017. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!