Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbél polip milyen vizsgál...

Vastagbél polip milyen vizsgálattal mutatható ki?

Figyelt kérdés
Édesapámnak polipot találtak a belében, és arra gondoltam nekem is meg kéne vizsgáltatni, mert azt olvastam hogy öröklődhet a hajlam rá. Ez mennyire igaz? És ha elmegyek milyen vizsgálatokra számíthatok?
2015. dec. 8. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges vizsgálatokra járnod, majd ha valamilyen tüneted van, akkor intézkedj. Kicsit hipochondernek tűnsz :-) (Egyébként tükrözéssel mutatható ki)
2015. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vastagbéltükrözés. Hány éves vagy?
2015. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vastagbéltükrözés mutatható ki.
2015. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Édesapámnak is teljesen véletlenül találták meg, aranyérrel ment orvoshoz aki csináltatott neki széklet vizsgálatot is amiben vér volt ezért meg is tükrözték és akkor látták. Nem volt panasza.
2015. dec. 8. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

35 éves kortól javallott a tükrözés ha előfordult a közvetlen családban. Majd menj el magánra, a TB-s csak sz@rakszik és csak akkor vizsgál meg amikor már késő. Sajnos ez van.

Nálam is találtak polipot mintha megéreztem volna. De hál istennek hogy még idejében.

2018. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!