Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szegyelem ezert kerem a...

Szegyelem ezert kerem a segitsegetek?

Figyelt kérdés
Kiskoromba elvoltam hizva ezert ossze ertek a combjaim ezert a sok dorzsolestol bebarnultak :/ Nem tudom mit tegyek 17eves lany vagyok es mai napig latszik es szegyelem egy rovid szoknyat vagy rovidnadragot se tudok felvenni.Baratom is mar felhozta hogy csunya meg soae mulik el? :/ Mit tegyek? Hintoporozom nyaron hogy ne dorzsolodjon el jobban..Valaki van vagy volt igy ahogy en most? Hasznalt valami kremet? hasznalt is?
2015. dec. 9. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az összeérés az csak a bricsesz résznél van, amit úgyis el kell takarjona szomknya esztétikai okokoból is. Szóval nem értem a problémát.

Egyébként nekem világéletemben összeért, dörzsölődik, mégsem színeződött el, pedig porcelánfehér, extra érzékeny a bőröm, ha rám néznek, annak is nyoma marad. Mondjuk én úgy nevelődtem, hogy csupasz lábbal nem illik mászkálni, többnyire harisnyát hordok a szoknyához. Ha Te is hordanál, az el is takarná a foltot.

2015. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem pont ilyen problémám volt, de hasonló, úgyhogy leírom, hátha Neked is segít. Nekem a könyököm volt szinte teljesen fekete mindig, kókuszzsírral kenegettem, nagyon sokat javult tőle. Azóta azt használok sima testápoló helyett is, a masszőr ismerősöm mondta, hogy azért is jobb, mert nem szívódnak fel belőle káros anyagok a szervezetbe, csak fontos, hogy jó minőségű kókuszzsírt használjunk. (A kókuszolaj és a kókuszzsír ugyanaz, a jó fajta 24 fokon megolvad. Én a Sparban szoktam venni a Coco24 nevű fajtát.)
2015. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok bugyos nadragot hordtam igy sokszor dorzsolodtem belul a combajim..Epp hogy kodorzsolodtek mar utana kezdet pirosodni fajni majd kezdet bebarnulni :/ Nem tudom hogy miert :/ en meg szegyelem..Persze en is veszek fel harisnyat,de a parom elott jobban szegyelem :/ Azert koszonom a valaszokat :)
2015. dec. 10. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normális lenne a párod, akkor elfogadna téged így, ahogy vagy.
2015. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem lehet nem eszre venni.Nem mondta,hogy csunya vagy valami csak hogy mar nem fog eltunni..egyszeruen szegyelem :( Azert kerem a tanacsokat hatha akad valaki aki ilyen helyzetbe van mint en.
2015. dec. 10. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!