Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betépés után szinte rögtön...

Betépés után szinte rögtön miért érzem úgy mintha gyorsan verne a szívem?

Figyelt kérdés

Nem gyakran szívok, kb. havonta/kéthavonta egyszer-kétszer. Mitől lehet az hogy miután elszívtuk a cigit egy kicsit beparáztam a szívverésem miatt, mert úgyéreztem mintha felgyorsulna? Haverom végig nyugodt volt és mondta hogy ne parázzak, ő nemnagyon érzett ilyesmit aztmondja. Lehet hogy túlságosan ráparáztam a dolgokra és nem kellett volna... 2-3 perc múlva már megnyugodtam és utána jó volt a hatás 2-3 óráig, semmi bajom nem volt. Az elején viszont eléggé megcsapott, lehet hogy emiatt paráztam be? Lehet ettől bármi bajom?

(tudtommal nincs semmiféle szívbetegségem/szívproblémám és mentálisan is rendben vagyok. 17/f)


//Nem szeretnék olyan válaszokat hogy "ne füvezz hülyegyerek a fű tönkreteszi az életedet, köcsög drogos", stb.//



2015. dec. 10. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A fű felgyorsítja a szívverést.
2015. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
A szervezet így jelzi, hogy nem kell neki! Hogy valami nem jól működik a szertől!
2015. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

De ugye semmi bajom nem lehet tőle? Már szívtam másfajtát is, 100% hogy mindkettő rendes fű, nem herbál meg ilyen hülyeségek... Annál nem éreztem ilyen effektet, ennél a fajtánál viszont igen. Nem olyan vészes egyébként csak picit ijesztő volt mert hirtelen beütött.

2015. dec. 10. 16:42
 4/4 anonim válasza:
Semmi gond nincs vele pusztan paraszti esszel ki lehet logikazni. Valami uj dolog kerul a szervezetedbe (mert ugye egyik fu se hasonlit a masikra)ergo ezt is fel kell dolgoznia szervezetednek amihez a kulonbozo reszei a testednek kisse felgyorsulnak mondhatni, es mivel minden mukodesehez ver kell tobbet pumpal a szived belole, kepzeld el ugy mintha a szerveheted egy szamitogep lenne keszenleti allapotban, elindul rajta egy program ami igenyli a kulonbozo dolgol intenzivebb funkcionalasat pl a processzoret, ezert felprgeti a hutest. Igazabol ez az en 5letem:D Mindenkin mashogy jonnek ki az ilyen dolgok valaki x futol nagyon depi mikozben tokre szallnia kene valali meg ennek az ellentettje, a te reakciod is egy termeszetes folyamat "mellekhatasa"
2016. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!