Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hasam bal oldalán a bordám...

A hasam bal oldalán a bordám alatt lüktet egy ér vagy valami nem tudom de elég szabálytalnul teszi és a hasam baloldalán érzem is hogy valami ott nagyon lüktet. Pl: üt-üt---------ütütütüt-----üt-----üt így valahogy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Igazábol nemtdom ez 3-4 hetente szokott előfordulni 1 fél napig és nagyon idegesítő, mintha a hasam bal oldala folyamatosan lüktetne szabálytalanul és nagyon idegesítő.

Veletek volt már ilyen? Mi lehet ez?



2015. dec. 14. 20:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Elméletileg egy ideg lehet ami lüktet de ebben nem vagyok biztos bár mondjuk akkor szokott lüktetni amikokr ideges vagyok, ha ez össze függ bármivel
2015. dec. 14. 21:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen elképzelhető, hogy egy izom ráng, vagy egy ér lüktet. Ha rákoncentrálsz, akkor intenzívebben fogod érezni. Szedjél Magnerót tablettát és B-MAX vitamint. Ezek szoktak nekem segíteni hasonló problémánál.
2015. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!