Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kontaktlencsében számítógépezé...

Kontaktlencsében számítógépezés miért homályos a betű? (több lent)

Figyelt kérdés
Már kettő hete kontaktlencsém van(eddig szemüveg) mikor leülök számítógépezni, akkor olyan furcsán látom a monitor képernyőjét, olyan mintha vibrálnának a betűk, eléggé szokatlan és olyan mintha összefolynának a kisebb dolgok a monitoron pislogás után pedig minden rendben van érdekelne hogy miért van ez

2015. dec. 16. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
kiszárad a szemed, használj systane ultra szemcseppet!
2015. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy kiszáradna, mert csak akkor van ez ha számítógép elé ülök, máskülönben nincs bajom
2015. dec. 17. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
de attól van, monitor előtt az emberek kevesebbet pislognak
2015. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hali! Én nekem is ez volt az első hetekben és idő után elmulik csak pislogj mint állat 1 napig gépezés közben.

Lassan fél éve vagyok kontaklencsés és nyáron 18 orát is gépeztem de semmi homájosodás nem volt. Tudom állat vagyok hogy 18 orát gépeztem...

2016. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom hogy két éves kérdés de ugyanez a tapasztalatom nekem is. És nem, nem a kiszáradás miatt, mert az más és a problémám szemüvegbe is fennáll. Valahogy a fókusz változik meg (távolra látok rosszul, mínuszos lencsém van és egyébként jól látok bennük közelre is, kivéve a monitor meg a telefon). Kb jobban látom a monitort lencse nélkül mint amúgy. :D De nem hinném hogy gond, szimplán kellemetlen kissé.
2017. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!