Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkorát szoktál szarni?

Mekkorát szoktál szarni?

Figyelt kérdés
Szia! Te mekkorákat szoktál szarni? Fordult már elő veled, hogy akkorát szarsz, hogy nem tudod lehúzni a WC-n? Szoktatok betű alakokat szarni? Gondolkoztatok már azon, hogy mit jelent a betű-szarás? Minden szarral kapcsolatos választ meghalgatok!

#kaki #betű #kuli #kicsi #betűszarás
2015. szept. 3. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy szar kérdés
2015. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Nocsak, nocsak betűszarás? Ez egy új sport vagy mi? Egyébként meg ez sok mindentől függ: mennyit és mit eszel, mikor voltál utoljára elintézni a dolgod stb...
2015. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekel ez a hülyeség, még a szart is leszarom.
2015. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
értem de a kérdés az álltalában... helyesírásotokért meg nem pontozlak le... de egyébként is egészség az is ha nem sza rsz az baj ha meg sokat, nagyot az jÓ! pl nekem volt hogy egy hétig nem sza rtam na de utánna telenyomtam a WC-t :D nektek volt ilyen? nyugi f aszom se tudja kik vagytok szal mondhatjátok na meek nyomog egyet
2015. szept. 3. 18:02
 5/26 anonim válasza:
54%

Szerintem ez magánügy.

Ilyeneket legfeljebb az orvosával beszél meg az ember,

akkor sem ilyen közönséges módon.

A betűszarás pedig egy mondásból származik,amikor végleg

nem lehet valakiből választ kicsikarni azt szokták mondani,

hogy "szólj már fiam vagy szarjál betűket".

2015. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
na jó. ezt már mondtam, lehet nem volt érthető! a betűsz arás allatt azt értem mikor betű alakúakat sza rsz! pl: I de volt már más is... a kérdésben nem komoly válaszokat kértem, valakinek nem esett le, viszont arra gondolok, hogy pl ide írják: Én akkorát sz arok a WC szét esik xddd na ez.. de nem az hogy majd tudom, meg mivan meg stb
2015. szept. 3. 18:44
 7/26 jkdsfvienlsd válasza:
100%
3 szomszéd wc-jét szoktam telerakni.
2015. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz!!! Mondjuk nekem 5 a rekordom dehát majd gyakorolsz!
2015. szept. 5. 22:23
 9/26 jkdsfvienlsd válasza:
80%
Már rajta vagyok!
2015. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik válaszoló azt írta, hogy ez magánügy, és ezt az ember az orvosával szokta megbeszélni, akkor sem ilyen közönséges módon. Ez egy akkora baromság, hogy beszarok. Normális emberek is szoktak beszélni szarásról, mert az egy természetes dolog. A szexuális élet a magánügy, arról nem szokás beszélni, estleg annyit, hogy van vagy nincs.

Mellesleg én néha akkorát szarok, hogy meg kell emelnem a seggemet, hogy elboruljon, mert az egyik vége a WC-ben van, a msáik vége meg még az ánuszrózsámnál van, néha még bent is van a seggemben. Nem szoktam betűalakút szarni. Amúgy néha iszonyatosan erőlködök, de olyat szarok, vagyis akkorát kakikálok, hogy szégyellem magam, mert egy macska nagyobbat produkál. Néha meg mindennemű erőlködés nélkül kijön egy akkora, hogy az aztán szar a javából. Ez szerintem egy kimerítő válasz.

Egyébként a te helyedben, kérdező, nem mennék bele mások helyesírásának a kritizálásába. De remélem, hogy a válaszom szarral kapcsolatos része tetszik, mert szerintem hasonló válaszokat vártál.

2016. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!