Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér, büdös darabkák a...

Fehér, büdös darabkák a mandulámon. Milehet? Mi okoza? 17/L

Figyelt kérdés

Kb7-8 èves voltam mikor előszőr jelentkezett ( erre emlèkszek)

Akkor anya kikaparta, pedig nagyon fájt de azt mondts ez mindenkinek van ez normális.

Mint kis gyerek jobban èrdekelt a ne fájjon mint a mèrt van ott.


Mikor nagyobb volt is volt , de párnapig ès magától kijött vagy fel krákogtam vagy lenyeltem.


Most megint jelentkezett pár hete.

Már tudom, hogy anyira nem normális , büdös ès hát a száj szsgom sem kellemes , ha megállás nèlkül rágozok akkor sem.


Talán ki kellene venni a mandulám.

Apának , anya tesójának , ès elèg sok rokonomnak kivettèk.

+ a hugom is ezzel szenved.


2015. dec. 17. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet. Vagy idült gennyesedő mandulagyulladás (a tüszőshöz hasonló), vagy pedig mandulakő. Utóbbi akkor alakul ki, ha a gyakori gyulladástól kráteres lett a mandulád.

Szerintem első körben gégészetre kéne menni, ott vesznek kenetet, és célzottan tudnak antibiotikumot adni. Azt pedig az orvos tudja csak megmondani, hogy javallott e a mandulaműtét.

2015. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!