Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adjak hálapénzt? Lent

Adjak hálapénzt? Lent

Figyelt kérdés

Mr-re kellett volna mielőtt mennem, de sajnos csak 2 hónap múlvára kaptam időpontot, hiába mondtam, hogy nekem nagyon fontos lenne.Tényleg a tünetek alapján jobb is lenne mielőbb, de nem ez a lényeg,hanem az, h egy orvos, akihez fordultam, el tudta intézni, hogy holnap mehessek is.

Az eredményhez majd hozzá kell visszamennem.

Szerintetek illik ilyenkor hálapénzt adni? Nem magánpraxisban, hanem a körházban kerestem meg.



2015. dec. 20. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
*mielőtt mennem = mielőbb mennem
2015. dec. 20. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fizetős az mr, adhatsz valamennyit, sok időt megspórolt neked. Gyógyulást :)
2015. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Carragher_x ***** válasza:
Sztem konkrétan soha nem "illik" hálapénzt adni, ezzel a jó magyar szokással konzerválják a betegek és az orvosok közösen, hogy tovább rohadjon az egészségügy.
2015. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Adtam 5000ret. Egyébként a végén, mikor befejeztük az eredmény értékelését ( ami hál Istennek negatív lett) határozottan lehetett érezni, hogy vár valamit. Amikor odaadtam a borítékot, megszűnt a feszültség...

Ez van. Én is úgy érzem, nem kéne adni, de ha nem adsz és legközelebb baj van, nézhetsz mikor számíthatsz az orvosra.

Sajnos tapasztalat, mikor anno anyumat műtötték egy feles fillérünk nem volt, és meg is érződött az egész hozzáálláson!!

2015. dec. 22. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!