Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Adjak hálapénzt metélés után?

Adjak hálapénzt metélés után?

Figyelt kérdés
SZTK-ba fognak metélni pár nap múlva és kíváncsi vagyok hogy ti adtatok e pénzt. Végtére is kap az orvos az államtól pénzt meg ez a munkája... csak azért tényleg nagyon gáz nem adni? Főleg ha még köcsög is...
2013. júl. 15. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Én nem adnék azért, mert megcsonkította a péniszem.
2013. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Te látod milyen a doki. Vizsgálaton már voltál nála.

Már kissé tudod mi várható el tőle .Ha megbizol bent,tudtára adnám ,ha szép és jó lesz,nem maradok hálátlan .Előre nem szoktak pénzt adni,és nem is illik .

A hála pénzt ilyekor a varrat szedésnél kell adni.

Ekkor már te is látod milyen lett .

2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A metélés nálad a kórházban lesz,még valószinü ,hogy be is kell előző nap feküdni . Ehhez műtő kell,SZTK rendelők nem alkalmasak rá .

2 es voltam

2013. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Ha csak annyi előbőrt vág, amennyit feltétlenül kell és az szép lett, természetesen adnék hálapénzt. Ha az egészet levágja, akkor nem adnék egy fillért se.
2013. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!