Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fájó ekcémára házi...

Nagyon fájó ekcémára házi gyógymód?

Figyelt kérdés
Bármivel kenem semmi hatás már napok óta, ha valaki tud valami jó házi praktikát írd meg sürgős.

2015. dec. 21. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Sanatopic-ot használok a kezemen lévő ekcémára. Már az első bekenés után enyhíti a fájdalmat. Kb. 1400-1500 Ft-ba került, gyógyszertárban lehet kapni. Bár ez nem házi gyógymód, de megfizethető.
2015. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változtass étrendet. Kerüld az allergén dolgokat, sokszor ezek okozzák az ekcémát.

Én Ftorocort nevű krémet kaptam legutóbb, az eddigi kencék már nekem sem hatottak.

Spórolj a vízzel. Nekem a víztől is nagyon viszketett a bőröm, 2-3 napig hanyagoltam a fürdést, csak 15 mp alatt gyorsan megmostam a nemi szervem, hónaljam és ennyi.

Írj nyugodtan, születésem óta küzdök ekcémával, sok tippem van, ha ezek nem válnak be. :P

19L

2015. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, sorold fel az összes tippet légyszi.Már nagyon sok mindent kipróbáltam. Amit az orvos mond hülyeség hathatós házi módszer kellene. Köszönöm!!!
2015. dec. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!