Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez megtörténhet alvásparalízis...

Ez megtörténhet alvásparalízis közben?

Figyelt kérdés

Ma reggel alvásparalízisem volt. Közben álmodtam. Mivel tudtam mi ez, ezért nem paráztam annyira, csak a vége fele. Álmodtam is közbe valamit, mozogni nem tudtam. De nagy erőlködéssel megmozdítottam a kezemet de még mindig cska az álmomban. A másik kezemet is megpróbáltam elmozdítani, de azt már nem tudtam. És akkor azon kezdtem el gondolkodni, hogy mi lesz akkor ha így maradok? Honnan fogják tudni a szüleim, hogy mi a bajom, ha nem fognak tudni felébreszteni, és ên meg így maradok. Itt elégé beparáztam, aztán Sikerült megnyugtatnom magam, és felébredtem. De létezhet olyan, hogy valaki nem képes felébredni?,mit gondoltok?

19/L



2015. dec. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, pont ma is volt. Már rég óta keseríti az életem, remélem nem halok bele, bár pl ma azt éreztem, hogy eleredt az orrom (szokott) és azért probáltam volna felkelni, hogy nehogy a torkomra menjen és megfulladjak. Azt tudom, hogy elbénulhat így fontos izom is (pl szív) és akkor kész ennyi volt.
2015. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nyelni nem tudtam, és féltem hogy megfulladok.. De aztán mondtam magamban, hogy miért ne tudnál nyelni? És nyeltem. Aztán felébredtem
2015. dec. 23. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a vázizmok bénulnak le. A szíves, tüdőd, minden más belsőszerved izmai simaizomszövetek. nem fog lebénulni a szíved.
2016. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MolotovPunk ***** válasza:

Én többször átéltem már ezt a dolgot. Valami,vagy valaki okozza ezt,de nem hinném,hogy jó szándékkal.

Valami köze szerintem a halálhoz,vagy halál közeli élményhez is lehet.

Ettől függetlenül ez a bénultság pár percig tart maximum...

2016. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt màr nagyon sokszor.Eleinte valami természetfeletti dolognak hittem,de aztàn olvasgattam róla és azóta ha van,azzal nyugtatom magam,hogy mindjàrt vége.Ilyenkor màr nem próbàlok mozogni mert tudatomnàl vagyok.Màr nem félek tőle.Persze nagyon rossz érzés de meg lehet tanulni kezelni :)
2016. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!