Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha jól gondolom ez alvásparalí...

Ha jól gondolom ez alvásparalízis volt, igaz?

Figyelt kérdés
Felébredtem olyan 3:30 körül, elmentem wcre, majd visszafeküdtem aludni. Először hason próbáltam, nem tudom sikerült -e de nagyon hülye álmom volt, nem is igazán rémálom, viszont úgy végződött mielőtt felébredtem, hogy az a tudat volt bennem, "ez volt az utolsó napom és most járt le". Félig-meddig felébredtem, már a hátamon feküdtem ekkor, nem tudtam mozdulni. Egyszer csak elkezdett sípolni, búgni a fülem egyre erősebben... Azt hittem tényleg végem, egyszer csak egy fekete alakot láttam állni a szobám közepén, nem csinált semmit, csak állt. Próbáltam felkelni de nem tudtam. Elkezdtem kiabálni anyának, apának mert a szomszéd szobában alszanak ők. Nem tudtam teljes erőmből megszólalni, csak nyöszörögtem. Egyszer csak minden eltűnt, fülzúgás és az alak is. Tudtam, hogy magamnál vagyok. Sikeresen felkelt, apa már a konyhában készült munkába, megkérdeztem hallotta -e, hogy álmomban beszéltem. Azt mondta igen, azt hitte testvérem volt az. Ez lenne az alvásparalízis? 19/F

2015. szept. 3. 04:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Sikeresen felkeltem*
2015. szept. 3. 04:41
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2015. szept. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TStark válasza:
60%
Szia! Igen a leírtak alapján, nagy valószínűséggel alvásparalízised volt. Nekem is van, már több mint 10 éve rendszeresen. 26/F
2015. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Khedives kérdező,

Meg mindig előfordul nálad?

2015. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fordult elő csak egyszer még de abból felébresztettem magam. Tipp: Ha érzed hogy kezdődik, próbáld mozgatni az ujjaidat vagy grimaszolni. Ne nyisd ki soha a szemed mert nem tudhatod mit fogsz behaluzni! Általában ez segít.
2016. dec. 11. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!