Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon alacsonynak számítok...

Nagyon alacsonynak számítok 174 cm-el 16 évesen? Fogok még nőni?

Figyelt kérdés
Már rendesen borostám van, a szőrzetem nagyjából már kifejlődött rajtam, de az utolsó 1-2 évben alig nőttem néhány centit. Akik eddig alacsonyabbak voltak nálam, már azok is lehagytak. Fogok még nőni? Vagy már ilyen maradok mint amilyen most vagyok?
2015. jún. 14. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már 6 éve nem növök, nem biztos, hogy fogsz, de lehet, hogy igen. Nem valószínű. 20F
2015. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy te olyan alacsony,mint gondolod.Éveid szerint pár centi bent van még a pakliban .16 évesen nem szokott a nővekedés még befejeződni,sőt van akinél ilyenkor gyorsul fel .
2015. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg nohetsz,de ez sem alacsony.
2015. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel csak a liliputiak között lehetsz nagylegény.

Tudod mennyien csak a 165 - 169 között vannak és nincsen

kisebbségi szindrómájuk.

2015. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem igazatok van. :)
2015. jún. 14. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy de nem nagyon,inkább azt a szót használnám hogy nem vagy magas.


Még nőhetsz,de általában a fiúk olyan magasra nőhetnek mint az apjuk,szóval ha apud még magasabb nálad akkor jók az esélyeid,ha már lehagytad akkor már kevésbbé jók.


MIlyen magas az apud?

2015. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te szerintem nagyón de nagyón hűlye,vagy!Én 16 évesen 166 cm vagyok és nem Alacsony az egyik barátom 162 cm volt 15 éves korátol 18 éves koráig 169 cm Van aki Korán nyullik van aki Késön
2018. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!