Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Karácsonykor egy kicsi szálka...

Karácsonykor egy kicsi szálka beleállt a torkomba, most ismét érdes érzést érzek mikor nyelek, lehet, hogy nem múlt el nyomtalanul a szálka-szúrás?

Figyelt kérdés
Nem volt nagy probléma belőle karácsonykor, csak úgy fél óráig éreztem mikor nyeltem, hogy szúr. Aztán el is múlt, el is felejtettem. Most viszont ugyanott, úgymond érdes érzés van, vagy talán inkább tompa szúrás mikor nyelek. Lehet, hogy ez még mindig a szálka-szúrás utóhatása? Vagy nem is jött ki akkor, csak valami miatt nem éreztem, hogy ott van? Lehet ebből baj?

2016. jan. 1. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyéni adottságoktól függ, hogy kinek mennyi idő alatt regenerálódik egy sebe.

A nyelőcső amúgy is egy nagyon érzékeny terület, simán lehet hogy nem gyógyult be még teljesen, te meg ettél újra késöbb valami keményebbet vagy forrót és így újra irritáltad az amúgyis érzékeny részt.

De ha pár nap múlva sem múlik és nagyon zavar, menj el a háziorvosodhoz.

2016. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!