Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettenetesen folyik az orrom...

Rettenetesen folyik az orrom a hidegtől. Valami megoldás van erre?

Figyelt kérdés
Sajnos már 10-15 fokban, meg szélben is folyton fújkálom, de mostanra ez vállalhatatlan lett....KOnkrétan SZÓ SZERINT percenként fújom, mert ömlik belőle ez a vízszerű cucc, hiába kenem minden nap többször az orrom alatt, nagyon hámlik és ki van pirosodva...Orvfos írt már többfajta orrsprayt, de semmi nem segít...Az allergia vizsgálatom negatív lett mindenre, de ezzel kapcsolatban vannak kétségeim, hogy jól csinálták-e. Könyörgöm írjatok vmi megoldást, mert ez a dolog teljesen megkeseríti az életem....Már egy hidegebb nyári napon is ömlik a taknyom...Pár éve még közel sem volt ennyire vészes, nem tudom mi történt azóta. 25 éves lány vagyok.
2016. jan. 2. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!