Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Borzalmas, és...

Mi lehet ez? Borzalmas, és csak hasonló esettel sem találkoztam.

Figyelt kérdés

Már másodszorra történik, hogy hirtelen elkezd fájni mindkét combom. Nem izomláz, az biztos. De borzalmasabb annál. Úgy gondolom, hogy magas a fájdalom tűrő képességem, de ettől az érzéstől már sírok. Meg sem tudom határozni, hogy milyen ez az érzés. Nem tudok kényelmes pozíciót találni. Ha ülök, rossz, mert hozzáér a székhez, ha állok szintén. Nehéz ekkor állni, nyújtott lábbal nem is megy.

Eléggé kuszán írom le a tünetet, de éppen most zajlik, és ülök. Borzalmas. Kínlódom. Nagyon.

Ha számít, akkor 15/l.



2016. jan. 2. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, menjetek el orvoshoz. Ez nem normális.
2016. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A combizom is be tud görcsölni ugyanúgy ahogy a vádli, csak nagyobb izom ezért 100x jobban fáj.
2016. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A szüleimet sajnos nem érdekli, hogy mi van velem. Már többször felhoztam ezt a témát.

Igen, a görcs lehetséges. Mondjuk most csak álltam, nem csináltam semmi különöset. Utánaolvasok.

2016. jan. 2. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!