Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkaphatok valamit, vagy...

Elkaphatok valamit, vagy lehet valami bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám, és még nincs semmi oltása (nem tudom hogy ebbe az esetben számít), és nekem van egy seb/herpesz a számon, és a kiskutyámmal játszottunk és véletlen belekapott a számba, azaz a sebbe, és felsertette, vérzett, és fáj, és bekentem betadinnal, de már lejott, és szédültem is, egy picit most is szédülok, félek hogy mivel esetleg picit pisis, koszos a lába, akkor valami fertőzést kaphatok, nagyon nagyon félek, valaki segítsen, legyszi, nagyon félek, és rosszul érzem magam, előre is köszönöm

2016. jan. 4. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz.

Az oltás azért kell a kutyának, hogy ő legyen védve, ő ne betegedjen meg. Egyenlőre annak nagyobb az esélye, hogy te fertőzöd őt meg valamivel, mint fordítva.

2016. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a herpeszedet megfertőzte volna a kutyád, az nem az oltások hiánya miatt történt volna, hanem azért, mert a körmei nem patika tisztaságúak.

Ha valóban megfertőződtél, akkor a sebednek kell begyulladva lennie.

2016. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. jan. 4. 20:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nagyon megnyugodtam, lefertőtlenítettük, és az oltásrol annyit hogy azért nincs beoltva, mert még kicsi, es ennyi, köszönöm
2016. jan. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!