Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mindennap furodtok?

Ti mindennap furodtok?

Figyelt kérdés
En nem szoktam mindennap nehezemre esik Jo ha egy heten ketszer lefurdok de altalaban meg annyiszor se ez szegyen?F

2016. jan. 7. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Zuhanyzok, a fürdőkádban állva, vízzel.


Ha más módon nem tisztálkodsz akkor az. Ha este megmosod a kényes részeket akkor nem az.

2016. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én heti 3x mosok hajat, akkor alaposan zuhanyzok is. a többi napokban előfordul,hogy csak gyorsan lecsapatom magam, vagy csak "lent" mosdok meg.pl amikor itthon vagyok és nem csinálok semmit, nem izzadok, akkor csak lent tisztálkodok.

de ha már megyek valahova, akkor zuhanyzok rendesen mielőtt elmegyek+mikor hazajövök.

2016. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én is zuhanyzom mindennap.

hát te tudod hogy mennyire akarsz egészséges/tiszta/ápolt lenni.

2016. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igenytelen budos allatnak lenni szegyen?
2016. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nagyon max heti 1x fürdök de sokszor tovább is elvok nélküle. nálam ez egyrészt lustaságból fakad, másrézt igénytelenség. de nekem jó így. az meg h ki mit gondol, magasról le van szarva. 22/F
2017. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!