Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogyan bírjátok a szóbeli...

Ti hogyan bírjátok a szóbeli sérelmeket?

Figyelt kérdés

Munkahelyen, iskolában, otthon, járműveken, szóval bárhol előfordulhat a szóbeli bántalmazás, a sértegetés. Ha meg is véditek magatokat, hogyan bírja az önbecsülésetek?

Hogyan lehet úgy "megkeményíteni" a szívünket, hogy ne vegyük fel a sértéseket? Magamról tudom azt, hogy nem elég ha kiállok magamért, mert rágódok rajta, és így nem sikerül a feladataimra koncentrálni tartósan.



2016. jan. 7. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miközben valaki egy ujjal rád mutat, saját magára három ujjal mutat! :)
2016. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez tetszett! :)
2016. jan. 7. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:

hú én az ilyeneket annyira el tudom engedni a fülem mellett, hogy csak na. Jót nevetek ezeken.

Ugyan ez van ha le akarnak velem állni vitatkozni.

Egyszer az egyetemen elkezdett alázni az egyik tanár szóbeli vizsgán. Nem sok kellett volna hozzá hogy a szemébe röhögjek, mások meg már el is bőgték magukat, mert ez a tanár olyan volt, hogy mindenkit fikázott.

Szóval meg sem hatnak az ilyen beszólások...

2016. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan csinálod? :) Mi jut eszedbe olyan helyzetben, amitől nevetni tudnál, amíg mások sírnak?
2016. jan. 7. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
mi jut eszembe? az h sz*pjon hanyatt :D
2016. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D
2016. jan. 8. 18:04
 7/7 BociCrafter004 válasza:
Én 1.-től 4.-ig szenvedtem egy bunkó osztálytársamtól. Megtanultam elengedni a fülem mellett, és a végén sikerült. Ha nem figyelsz oda rá, nem szólsz hozzá, nem reagálsz, odébb sétálsz, egy idő után abba hagyja. :D
2016. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!