Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normálisnak tekinthető a...

Normálisnak tekinthető a szorongásom szóbeli megnyilvánulás estén?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, már általános iskolában is jobban kedveltem az írásbeli dolgozatokat mint a szóbeli felelést, mert írásban sokkal többet ki tudtam hozni magamból. Középiskolában ez fokozódott, rettegtem egy egyszerű feleléstől is, hiába készültem fel rá, gyakran megesett hogy leblokkoltam, nem tudtam gondolkozni. Most egyetemista vagyok, és úgy érzem hogy egyre rosszabb. Nemrég prezentációt kellett tartanom pár csoporttársammal, direkt bemagoltam szóról szóra az én részemet, mert tisztában voltam vele hogy nem fogok tudni közben gondolkodni, reméltem hogy így könnyen túlesem rajta, de persze megakadtam benne többször is mert annyira izgultam, hogy elfelejtettem a szöveget, ráadásul elkezdtem dadogni is. Nagyon kínos volt. Jövő héten szóbeli vizsgám lesz, rettegek tőle előre. Szerintetek ez vizsgadrukk vagy már a "nem normális" kategória? Tippek a leküzdéshez?

2015. jún. 10. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
En se szeretek felelni. Es ilyenkor halk vagyok meg hadarom.. nem tudom miert. Mondjuk mosmar annyira nem is inkabb ev elejen az uj osztaly miatt. Szerintem mondogasd el valakinek otthon.
2015. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!