Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kipirosodott a szám körül a...

Kipirosodott a szám körül a bőr, a szám széle alatt és a szájzugnál. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Pár napja már egész durván kiszáradt a számszéle, kezdett szinte már hámlani a bőr róla, szakadtak le a bőr darabkák, meg be is vérzett...szőlőzsír meg a nivea nem tudom milyen szájkenőcs nem használt. Ma voltam gyógyszertárban és kaptam valami körömvirág meg propolisz keverék krémet, azzal bekentem, a számszéle oké. Már nem fáj, valahogy kezd is kinézni..de durván bevörösödött a szám körül, pontosabban a szám széle alatt..közel egy centis vastagságú csíkban, meg a szám két szélénél is, azt hiszem szájzugnak nevezik. Ott egy-egy nagyobb piros folt van.

Durván éget, ha mozgatom a szám fáj, piros, meleg, és a szám alatti piros csík az megduzzadt..

A krémet az előbb amikor észrevettem mi is van, gyorsan letöröltem.

Mit csináljak ?..holnap munkába kell menjek, pontosabban reggel..így meg nem akarok menni :/

Úgy néz ki mintha csúnyán ellenne kenve a rúzsom...fiú vagyok, szóval értitek :/


2016. jan. 7. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Képet is mellékelek ha úgy jobb.

Sürgős lenne :( nem tudom mit tegyek.

2016. jan. 7. 20:39
 2/3 A kérdező kommentje:
Kezdek félni hogy egy válasz sem lesz még ma:/
2016. jan. 7. 21:04
 3/3 anonim válasza:
Küldj róla képet, szerintem semmi különös, de ki fog derülni.
2016. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!