Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak (tampon)? SOS

Mit csináljak (tampon)? SOS

Figyelt kérdés

Már másfél éve menstruálok, eddig csak betétet használok amit utálok... Minden szünetben rohangálhatok mosdóba, tesiórán meg csak reménykedek át ne ázzak... Ezért megkérdeztem anyut hogy használhatok-e tampont. Erre elkezdi, hogy szűzek nem használhatnak... Pedig járok úszni is,ezért is megengedhetné.

Most kiakadt hogy miket képzelek itt, meg hogy csak a hülyék használnak ilyen fiatalon. Most ott tartunk hogy teljesen megvan sértődve, nem tudom most mi lesz...De tampont akkor is nagyon szeretnék használni, főleg hogy tegnap rengeteg cikket elolvastam ezzel kapcsolatban. Ja és anyu ezt mondta pluszba: jól van, akkor dugd fel magadnak!

( magyaráztam neki hogy bárki használhat)

Szerintetek most mit csináljak? Hogyan értéssem meg vele hogy nem csak szüzek használhatják? 12/L



2016. jan. 11. 20:58
 1/6 anonim válasza:
Én is eleinte csak betétet használtam, szóval teljesen egyetértek azzal, hogy úgymond nem biztonságos. Szűzek is használhatnak tampont, szerintem anyukád csak azért tiltja, mert ő nincs kibékülve vele, vagy mert az ő idejében nem azt használtak a fiatal lányok. A mini méret szerintem tökéletes lenne számodra, mert ugyebár még szűz vagy, ezért, ha a vérzésed erős, nyugodtan használj mellé tisztasági betétet is. Úszáshoz szerintem tökéletes, de az úszást menzesz idején nem nagyon ajánlom, hacsak nem versenyszerűen csinálod. Olyankor fogékonyabb vagy a fertőzésre. Most nem azért de hiába az anyukád, azt nem szabhatja meg, hogy mit használj azokon a bizonyos napokon. A döntés a tiéd! :)
2016. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy annyira ragaszkodik az igazához.. Nem versenyszerűen úszok, de emiatt már sok alkalmat kihagytam:)
2016. jan. 11. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
és amugy van otthon mini tampon?
2016. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs, de már megbeszéltük:)
2016. jan. 11. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
és megengedte? :)
2016. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen
2016. jan. 12. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!