Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyú erővel kattog az...

Iszonyú erővel kattog az állkapcsom, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Kattog és kiugrik a bal oldalon az állkapcsom.. Ezt nem tudom pontosabban megfogalmazni. Érzek egy hangos kattanást, amikor kinyitom a számat annyira, hogy beférjen az étel és ezalatt érzem hogy kiugrik és visszaugrik valami része.. Nagyon megvagyok ijedve, nem tudom mi ez, ráadásul még fiatal vagyok. Nem tudom miért van ez, soha életembe nem volt még ilyen gondom, viszont a fogaimmal sok gond volt/van, ha kapcsolódik.. Magára ismer valaki? Mit kell ilyenkor csinálni? Vannak napok amikor elviselhetőbb, meg amikor nem ilyen erősen ugrik ki, de van amikor ásítok, és iszonyatosan fáj! Szóval ez olyan mint az időjárás, állandóan változik. Eleinte azt gondoltam, hogy biztos elfekszem az ágyon.. De azóta vigyázok erre, meg régen is elfeküdhettem, és régen miért nem volt ilyen gondom? :S

2016. jan. 12. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Házidokinak mondd el, esetleg érdemes lenne röntgennel, ultrahanggal megnézetni, hogy mi okozhatja.
2016. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Semmelweis Egyetem Fogpótlástani Klinikáját ajánlanám.

Ezen az oldalon van egy jó betegtájékoztató: [link]


És itt tudsz hozzájuk bejelentkezni is.

Egyébként én is hasonló cipőben járok, bár fájdalmam még nincs, remélem nem is nagyon lesz.

Ha a googleba beírod hogy állkapocs kattogás ott is sok hasznos oldal jön föl, hogy öngyógyításként egyénileg is mit lehet tenni.

2017. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!