Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ér össze a bajszom, meg a...

Nem ér össze a bajszom, meg a szám és az állkapcsom között sem nő szőr. Magyarán nem tudok körszakállat növeszteni. Van valami ötletetek, hogy mit tudnék csinálni, hogy nőjön ott is szőr? Gyakran borotválom. Máshol rendes az arc szőrzetem.27F

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
mért akarsz annyira körszakállt? Én nem szeretem ha egy pasi szúr. Amugy a férjemnek is ilyen mint neked söt neki az arcán is csak foltokban nő, de szerencsére nem is akarja növeszteni.
2012. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez genetika,nem lehet ellene mit tenni.
2012. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert 27 évesen kinézek max 23-nak. Ez zavar.
2012. dec. 17. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első hölgynek ugyan mindegy a körszakáll megléte, hisz már házas


Kérdező, nekem jobb oldalon összeér, bal oldalt nem ér össze :D

Idővel majd kiserken nálad is szerintem

De vannak olyan genetikájú emberek akiknél a bajusz különálló a többitől, lásd Berényi Mikit

20/F

2012. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Berényi Miki.. :D Ez jó. Na de hogy érted ezt? Néztem képet a muksóról, és van olyan is, ahol rendes körszakálla van. Mint amilyet szeretnék.
2012. dec. 17. 18:35
 6/6 Szonjus válasza:

A barátomnak meg csak körszakálla nő és múltkor megszóltak, hogy miért kezdek ilyen fiatal pasival (28éves, én 20...)

De szerintem, szrd le... borotválkozz rendszeresen, mert ha megnő úgy biztos furán néz ki :)

Amúgy 10 év múlva örülni fogsz, hogy fiatalabbnak nézel ki :)

2012. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!