Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul alszom mostanáb...

Nagyon rosszul alszom mostanában. Mi segítene? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a stressz és a szorongás okozza.

Már vagy 1 hónapja tart, hogy nehezen alszom el és sokszor riadok (rém)álomból. Zörejekre, fázásra, melegre könnyen felkelek. Félek, hogy az egészségemnek nem tesz jót, hogy keveset és szakaszosan alszom csak.


Arra gondoltam, hogy valami gyógyhatású készítményt kipróbálnék, ami nyugtató hatású is, de kemény gyógyszert nem szeretnék bevetni, ha nem muszáj nem mérgezném a szervezetem.


Kinéztem ezt a Herbária nyugtató teát, de nem tudom mennyire hatásos:

[link]


Esetleg a Valeriana Relax?


Ti mit javasoltok? Nektek mi vált be?


Előre is köszönöm a segítséget. :)

22L



2016. jan. 12. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamillatea is nagyon jo :) forro furdo alvas elott, plusz a kisirt szemek is segitenek:Ddd ugyhogy ha radjon a siras akkor ne tartsd vissza, engedd ki :D
2016. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Forró zuhany minden este megvan. Sajnos a kádfürdőt higiéniai okokból már kb. 2 éve nem gyakorlom, pedig imádtam. :(


Kamillateát ki fogom próbálni, mert épp van is itthon, mivel senki nem szereti, de az alvásért mindent, köszi a tippet. :)


Sajnos nem olyan természetű a problémám, amit jóízűen ki lehetne sírni, de amúgy sem fojtom el az érzéseim soha. :D

2016. jan. 12. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy meg talan a keso esti olvasas is nagyon farasztja a szemet :)
2016. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha bárkit érdekel a jövőben a Hova Noctis nevű készítmény bevált. :)
2016. febr. 1. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!