Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ébredhetek fel magamtól...

Miért ébredhetek fel magamtól többször is szinte minden éjszaka, hajnali 4 után?

Figyelt kérdés

Ezt már jó ideje megfigyeltem, általában simán elalszok, és fel se ébredek nagyjából hajnali 4ig, utána viszont rendszeresen előfordul az hogy nyugtalanabbá válik az alvásom, vagy csak simán felébredek néhányszor.

Miért lehet ez és miért pont hajnali 4 után? Mert mindig várom a reggelt?


2016. jan. 13. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából egy éjszaka alatt nagyon sokszor felébredsz, csak nem emlékszel rá, ez minden emberrel így van, ha simán vissza tudsz aludni, akkor nincs nagy gond, legfeljebb furcsa, hogy emlékszel ezekre az apró felébredésekre.
2016. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alvászavar, menj vele orvoshoz, hosszútávon nagyon rossz következményei lehetnek... Amúgy nálam életmód váltás, főleg táplálkozási szokások oldották meg.
2016. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se nagy gond, csak tudj visszaaludni. Nekem is volt egy ilyen korszakom, ráadásul én mindig ugyanabban az időpontban ébredtem fel, ez már kicsit félelmetes is volt, néhány hónap után elmúlt, egyenlőre ne foglalkozz vele, 1-esnek igaza van, az ember sokszor felébred éjszaka, csak nem emlékszünk rá.
2016. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!