Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy káosz uralkodik bennem!...

Nagy káosz uralkodik bennem! Mit tehetnék, hogy rendet rakjak odabent?

Figyelt kérdés
Szóval valahogy megpróbálom kigejezni magam. Az a helyzet, hogy lelkileg vagy nem is tudom hogyan , nagyon gyengének érzem magam. Ugy érzem mintha nem is lennék életre való. Állandóan azt érzem, hogy nekem meg kell felelnem mindenkinek. Ha valamit csinálok is mindig azon rágódok, hogy jól csinálom-e... Lehet ez az érzés vagy valami más annyira le tud húzni a nullára. Egyik nap nagyon erősnek mutatom magam , oda teszem magam ,játszom magam, hogy húú de jó vagyok, hú de jó kedvem van , holott ha egy nem tul kedves szót kapok rögtön el bőgöm magam. Mikor erős vagyok másnap teljesen a padlóra kerülök az erősködésem miatt, csak sírnák és szomorú vagyok. Nem tudom megérteni magam. Úgy érzem egy lúzer vagyok és senki nem ért meg (nem mintha beszélnék eezekről a problémáimról bárkinek is... ) A barátom észre veszi ezt rajtam,de neki sem beszélek róla (mert gondolná miféle nő vagyok,aki ennyire lebecsüli magát) úgy érzem, hogy mást jobban megérdemelne meg jobb lenne mellé olyan, aki kiegyensúlyozott és magabiztos. Mindent elkövet, hogy jó kedvem legyen, néha sikerül neki, de néha csak megjátszom,hogy minden oké (mikor legszivesebben csak ordítanák). Rossz látnom, hogy ennyire hatással vagyok rá, mert ha szar kevem van akkor neki is és ez nagyon fáj nekem. Nem tudom mit tehetnék. Szeretnék nó lenni, jó barátnő , aki kiegyensúlyozott és társ mindenbe csak nem tudom hogyan csináljam. Úgy érzem a lélek is hányni jár belém .... :(
2016. jan. 14. 17:44
 1/3 anonim válasza:

Nincs ebbe semmi különös. Nő vagy...

Komolyra fordítv: Nekem is volt egy ilyen barátnőm, és nem éreztem magam jól vele... pont ezért. Egyszer nagyon jó kedv, másnap nagyon rossz kedv és mindennek elmondta magát, ezért én is szarul éreztem magam. Probáltam felvidítani, hogy jobb kedve legyen, de csakúgy csinált mintha jobb lenne... engem ez kikészitett

2016. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

És próbálj mindent pozitivan felfogni. Örülj annak amid van, róbálj határozott lenni(gondolom nem vagy az).

Találj magadnak valami hobbit vagy bár mit amibe ki tudsz kapcsolódni és b**szni mindenre

2016. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van . Néha én is a magam agyára megyek . és az a poén ,hogy sosem voltam ilyen ... Mindig leszartam mindent és elfogadtam mindent ahogy van . remélem nagyon gyorsan sikerül összeszedni magam !
2016. jan. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!