Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb. háromnegyed éve folyásom...

Kb. háromnegyed éve folyásom van, még nem menstruáltam, de ez a probléma nagyon idegesít.13 vagyok, voltam nőgyógyásznál, de csak az időpontokat halogatja. Valami tanácsod adnátok? (több lent)

Figyelt kérdés
Eléggé kellemetlennek érzem, hogy a bugyim szinte már megkeményedik a nap végére, és úgy érzem, hogy átázik. Anyukámmal nagyon jó kapcsolatban vagyok úgyhogy viszonylag sokat szoktuk erről beszélni. Még nem hallottam ilyen problémáról, azt viszont tudom hogy menzesz előtt szokott folyása lenni a lányoknak. Nővéremnek nem volt ilyen problémája. Itt is néztem a kérdéseket, de nem találtam ilyet, légyszi segítsetek.
2016. jan. 15. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress másik nőgyógyászt. És használj tisztasági betétet. Jobbat nem tudok tanácsolni.
2016. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!