Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy ugy szeretek aludni ha nincs csönd körülöttem?

Figyelt kérdés

Aalvás elött vagy TV megy beállitva 30-45 percre sleep modra vagy fulhallgatóban valami podcast (filmbaratok, konnektor,konnekted, szinfoltcaffe, puzsér róbert a hét mesterlövésze stb)


Telon is berakom hogy 30 perc 1 óra után kapcsoljon ki a VLC.

Ez betegség? Hogy nem szeretek csondben el aludni?

Más is van igy?



2016. jan. 16. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy félsz a csendes házban?
2016. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak így szoktad meg kiskorodban. Édesapám is ilyen csak úgy tud aludni ha valamilyen zaj van körülötte, megy a tv, zörögnek mert kiskorában sem volt soha csend és így szokta meg. Mikor én voltam pici szüleim mindig síri csendben voltak és ma napig képtelen vagyok elaludni csak akkor ha teljes csend van max. az óra kattog bármilyen fáradt vagyok is.
2016. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szeretem a csendet is,de este nem, nem is hangosan mennek ezek a dolgok csak épphogy halljam.

Olyan megnyugtató hallgatni akár többször ugyanazt, mugy ez 2012 óta van igy azelőtt csak csendben tudtam aludni.

Igazábol nem zavarok vele senkit és nekem sem okoz problémát csak furának gondoltam. :)

2016. jan. 16. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!