Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szeretek megbántani...

Miért szeretek megbántani másokat?

Figyelt kérdés

Szóval,nem tudatosan,hanem tudat alatt,elérem,hogy valaki belém szeressen,aki engem nem érdekel,és élvezem ahogy bánatos miattam.És hiába nem akarom ezt csinálni,mire észreveszem magamat ez van.Tudok ez ellen tenni valamit?


Olyan válaszát kérném,aki jártas a témában és értelmesen hozzá tud szólni.



2014. dec. 13. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Úú.. de kíváncsi vagyok én is erre.

Egy cipőben járunk.

2014. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ti betegek vagytok...
2014. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azok...Pont ezért kéne a segítség.
2014. dec. 13. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudod ezt velem is csinálja egy fiú, de szerintem ő tudatosan.

Mondjuk, ha megtapasztalnád akkor lehet rájönnél, miért is rossz, és nem csinálnád.

Egyébként fiú vagy, vagy lány vagy?

2014. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,és tudom hogy rossz,de reflexekből jön az egész,nekem ez nem célom.
2014. dec. 13. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem állhat olyasmi a háttérben, hogy ettől nő az önbizalmad, és úgy érzed, "felette" állsz a másiknak? Ezáltal érzelmileg te dominálsz, és úgy szerzel pozitív élményeket, hogy számodra ez semmi kockázattal, lemondással vagy veszéllyel nem jár.
2014. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem a valódi válasz az önbizalom hiánya. kell a visszaigazolás hogy a kérdező annyira jó, helyes stb stb hogy mások szomorúak is érte... ugyanakkor amellet hogy a kérdező valószínűleg egy pipec macsó, akiért döglenek mások, pontosan annyira nincs is önbizalma. nah persze ezt még valószínűleg önmaga előtt sem vallaná be.
2014. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!