Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok választ adni?

Tudnátok választ adni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nagyon kicsik a melleim (nincs még 70 A sem) tudnátok valamit mondani amitől "nagyobbak" lehetnek?

jó tudom hogy a genetika is ebben közrejátszik de a körülöttem levő lányoknak vagy éppen ismerősöknek is (akik velem egykorúak) nagyobb mellük van.Mit tehetnék?:/



2016. jan. 18. 21:25
 1/3 Morozov ***** válasza:
Még nőhet. Valakinek később kezd el fejlődni, de ha nem fog, az sem feltétlenül baj, valakinek ez tetszik.
2016. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont 70 A, es ugyan ekkora vagyok mint te. Kb 158 cm magas vagyok. Sajnos genetika meg lehet hogy kesobb no nekunk. De mig nem volt egy normal melltartonyi cicim addig hogy ne logjak ki a sorból a kinaiba vettem gyerek méretű melltartokat. Ha topot hordasz akkor inkabb valtdal erre a gyárak melltartora mert ezt legalabb nem lapitja le a melleidet... Es nagyobbnak nez ki egy picivel.
2016. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is 14 vagyok,nekem 70B-s!sokáig nekem sem volt, de én nem éreztem kellemetlenül magam! Aztán hirtelen megnőttek! Ne félj, nincs mitől, még bőven nőhetnek! És ha egy fiúnak emiatt nem tetszel, akkor azegy idiota állat és nem érdemel meg téged!;)
2016. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!