Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Oktober 17-en eltort a bokam....

Oktober 17-en eltort a bokam. Nem kellett muteni. Ma mentunk vissza orvoshoz, azt mondta mar raallhatok. Mikor megkerdeztem, hogy mehetek e iskolaba csak annyit mondott, hogy 'mehetsz'. Ezekre a kerdeseimre tudnatok valaszt adni? (lent)

Figyelt kérdés
De el se mondta, hogy mennyire terhelhetem, vagy mikor mehetek, vagy a tesizessel mi lesz, vagy hogy mankoval kell e mennem vagy hogy ki fogja beirni az igazolast amig most nem voltam suliba..?! Elore is nagyon szepen koszonom! L Ja es konnyitett gipszem van.

2015. nov. 11. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezeket mind mind az orvostól kellett volna megkérdezned. Nem látjuk a törést, tehát nem is adhatunk választ a kérdéseidre.
2015. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem tudtam megkerdezni mert kitessekelt...-.-
2015. nov. 11. 12:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha még gipszben van a lábad, akkor a háziorvoshoz kell bevinned a papírt. Iskolába is csak akkor kell menned, ha akarsz, hogy ne maradj le. Igazolást a háziorvos fog adni, mindenképpen menj be hozzá.Gipszes lábat még nem szabad nagyon terhelni. Gyógyulást neked :)
2015. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso! :-) tenyleg csak akkor kell mennem amikor szeretnek? Es majd a haziorvos meg fogja kerdezni hogy meddig hianyoztam?
2015. nov. 11. 12:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már terhelheted, akkortól már illik iskolába menni, csak a tesit kell kihagyni.
2015. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Es fajni fog ha raallok? Mert meg nem alltam ra
2015. nov. 11. 12:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell terhelni, kb 3-4 nap alatt teljes súllyal ráállni. Nyilván nem lesz kellemes érzés, de segíti a gyógyulást.
2015. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
az én bokámat igaz műtötték, de nekem se mondott sajnos soha sok mindent az orvosom. ha járógipszed van, azzal mehetsz szerintem suliba, bár te érzed mennyire tudod terhelni,de az se jó,ha egész nap lógatod.meddig leszel gipszben?
2015. nov. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
December 2-an veszik le. De meg mindig nem mertem raallni. Segitsetek:( felek hogy fajni fog vagy hogy rosszabbitok a helyzeten:(
2015. nov. 12. 08:46
 10/14 anonim válasza:
Szerintem menj vissza az orvoshoz, ha konkrét választ nem adott, hogy mankóval, vagy anélkül terhelheted-e. Minden törés más, és máshogy gyógyul, én pl járógipszet se kaptam, 6 hétig volt fekvő, és utolsó 2 hétben terhelhettem max 20-30 kgval. Ha fáj akkor nem szabad erőltetni szerintem. én biztos,hogy visszamennék, és megkérdeznék mindent amibe bizonytalan vagyok. Vagy a háziorvos is lehet tud ebben segíteni neked. Nekem ő adott sok mindenre hasznos tanácsot.
2015. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!